top of page
Middel 1.png

Less is more and ...

is better!

Middel 2.png
ONZE DIENSTEN

ONZE

DIENSTEN

Pencil@300x.png

GRAPHIC DESIGN

& BRANDING

Herkenbaar zijn in een wereld die 1.670km per uur draait, zeer belangrijk!

Mail@300x.png

EMAIL

MARKETING

Hou je klanten op de hoogte van alles wat er binnen je bedrijf gebeurt. 

Like@300x.png

SOCIAL MEDIA

MARKETING

Misschien wel het belangrijkste verkoopplatform van de 21ste eeuw.

Laptop@300x.png

WEBSITES

& WEBSHOPS

Vertel me aub niet dat jouw bedrijf nog geen website heeft? Nee? Bel ons NU! 

Camera@300x.png

CONTENT

MARKETING

Content is king! 

Nieuwe klanten aantrekken begint met professionele foto's & interactieve content.

Idea.png

CONCEPT 

DEVELOPMENT

Een idee, maar geen idee waar te beginnen? Wij helpen je het bos door de bomen te zien. 

ONS 

VERHAAL

Ons doel? Een last van jouw schouders afnemen!

 

Een kok wil geen foto's maken van zijn gerechten op een drukke vrijdagavond, hij wil koken voor zijn gasten. Een vastgoedmakelaar wil geen huizen promoten via social media, hij wil zijn vastgoed tonen aan potentiële klanten. Een wijnhandelaar wil niet bezig zijn met zijn webshop in elkaar te puzzelen, hij wil wijn proeven. Jij focust op jouw passie & op jouw zaak. Dan zullen wij focussen op onze passie & op jouw zaak. 

Een marketingbureau, maar het meest van al een partner voor jouw zaak. Voor al je vragen in verband met marketing, websites, webshops, social media, graphic design, fotografie, evenementen, maar ook je gekste ideeën kan je bij ons terecht. 

 

More! Marketing, jouw partner in marketing, is ontstaan uit onze eigen passies (net zoals jouw zaak): ondernemen, reizen, weten en doen, dat zijn de passies van de jonge zaakvoerder Dries Lemoine. 

Middel 1.png
ONS VERHAAL
ONZE KLANTEN
PORTFOLIO

41.820

FACEBOOK LIKES

MANAGED

13.106

INSTAGRAM VOLGERS

MANAGED

31

TEVREDEN KLANTEN

1857

TASSEN KOFFIE

CONTACT

CONTACT

Mail Icon.png
—Pngtree—white whatsapp icon png_356
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

Tot snel!

dries@moremarketing.be

 

+324 86 28 10 90

More Marketing

@moremarketing.be

bottom of page